Відкрийте свій бізнес за 21 день. Приєднуйтесь до команди лідера мікромобільності!

Cтабільність та найкращі конкурентні переваги серед всіх операторів в Україні

Ми ділимось нашою ретельно розробленою бізнес-моделлю та досвідом наших експертів у сфері міської мікромобільності. Наш бренд завоював довіру клієнтів та набув визнання від партнерів.

Cучасні та ефективні рішення програмного забезпечення задля контролю та успіху вашого бізнесу

Ми не тільки продаємо франшизу, але й інвестуємо в операційний бізнес. Тому наша команда розробників створила програмне забезпечення, яке відрізняється практичністю та результативністю.

Вигідні умови придбання транспортних засобів

Ми співпрацюємо з провідними виробниками електросамокатів, завдяки чому ми надаємо нашим партнерам конкурентні ціни на транспортні засоби та обладнання. Це дозволяє знизити витрати на стартові інвестиції та забезпечити швидке повернення коштів.

17

Міст

5000

Cкутерів

14

Партнерів

600000

Клієнтів

Місія

Зробити міську мобільність більш сучасною та зручною

Цінності

Ми прагнемо до довгострокових партнерських відносин , визнаючи унікальні особливості кожного міста і допомагаючи адаптувати наші рішення до місцевих умов та потреб

Ціль

Ефективні інвестиції в транспортну систему України

Складові успіху

1

Обираємо транспортний засіб

Ми надаємо партнерам широкий вибір транспортних засобів різних виробників за вигідними цінами

2

Соціальна відповідальність

Оренда електросамокатів здійснюється у публічному просторі, саме тому важлива співпраця з міською адміністрацією для розвитку екологічного транспорту, розв’язання проблем з міською логістикою, забезпечення зручності та безпеки для споживачів

3

Збираємо команду

Ми пропонуємо безкоштовне стажування на партнерських філіях і гарантуємо найкращий досвід для наших франчайзі.

6 переваг власного ПЗ

image
Власне програмне забезпечення дає можливість розробити унікальну платформу, налаштувати функціонал, дизайн, і використати досвід так, щоб вони ідеально відповідали вимогам ринку та конкретно вашим потребам.
image
Власна розробка програмного забезпечення дозволяє нам швидко впроваджувати нові функції відповідно до змінних потреб клієнтів і ринку. Ми можемо постійно вдосконалювати систему і додавати інноваційні можливості. Наразі наші розробники працюють над «heatmap», графічним представленням аналітичних даних про споживчий попит у конкретних точках міста.
image
Замість програми забезпечення сторонніх постачальників, ми можемо бути впевненими розробивши і підтримуючи свою власну платформу. Це дозволяє нам докладати зусиль на інші напрямки розвитку бізнесу. Окрім цього ми співпрацюємо з командою LiqPay, надаючи нашим партнерам корпоративні пріоритетні умови та сервіс 24/7.
image
Наша платформа дозволяє вам повністю контролювати та аналізувати дані статистики про користувачів та використання самокатів. Це надає можливість приймати обґрунтовані рішення на основі аналітики.
image
Ми можемо гарантувати, що наше програмне забезпечення відповідає всім законодавчим вимогам, стандартам безпеки та конфіденційності даних. Ми забезпечуємо повний контроль над заходами щодо захисту даних.
image

Ми постійно працюємо з командою технічної підтримки над вдосконаленням системи. Ми можемо оперативно вирішувати проблеми, покращувати функціонал і адаптувати його до змін.

Історії партнерів

В м.Вінниця наразі працюють 5 операторів. Ми виходили на ринок четвертими, але, завдяки якісному навчанню, постійному обміну досвідом з головним офісом, та допомогою у вдосконалені бізнес-процесів - відчуваємо себе впевнено, нарощуємо кількість самокатів та свою присутність. Окремої уваги заслуговує програмний продукт, особливо в контексті аналітики, який дає базу та допомагає у прийнятті якісних управлінських рішень.
  • Вінниця
Враховуючи побажання клієнтів, та незважаючи на перешкоди, в майбутньому плануємо розширювати географію міста і подвоїти кількість самокатів. Маємо багато позитивних відгуків про наш сервіс, дуже приємно що люди використовують послугу не тільки за для розваги, а і як засіб пересування.
  • Кам'янське
Після повномасштабного вторгнення і втрати всього бізнесу в Маріуполі, для нас франшиза від JET була дуже ефективним засобом швидко відновити фінансову стабільність і повернутися в бізнес процеси. За допомогою сильного бренду та підтримки експертів в галузі нам вдалося здійснити успішний запуск одночасно в двох містах та закріпитися на показниках 7 поїздок на самокат на протязі усього сезону!
  • Рівне та Луцьк
Ідея розпочати бізнес на прокаті самокатів цікавила давно. Залишалось питання як все організувати. Компанія JET.UA повністю взяла під своє крило та допомогла запустити цей бізнес. Команда JET.UA завжди готова надати якісну і швидку підтримку, що дуже важливо у сучасному бізнесі.
  • Ковель

Новини

  • JET.UA TEAM
  • 7 Лютого, 2024

Екологічний бізнес з JetFranchise

У світі, де питання екології стає все більш актуальним, підприємці мають унікальну можливість не лише розвивати свій бізнес, але й робити це з повагою до навколишнього середовища. Існують підприємства, які вже обрали шлях сталого розвитку, і JetFranchise — одне з них. Ця компанія пропонує готові франшизи в сфері електросамокатів, що відкриває можливість підприємцям не лише розвивати успішний бізнес, але й робити це без шкоди для природи. Давайте зануримося в цей захоплюючий світ екологічного бізнесу та розглянемо, чому варто розглянути можливість купити франшизу від JetFranchise, і чому це такий важливий крок у підприємницькій кар’єрі та відповідальному ставленні до навколишнього середовища.

  • JET.UA TEAM
  • 7 Лютого, 2024

Бізнес в сфері електросамокатів – бізнес майбутнього

Бізнес в галузі електросамокатів стає не тільки перспективним, але й модним напрямком в індустрії мобільності. З кожним днем все більше людей обирають зручність та екологічність електросамокатів як найкращий спосіб пересування в місті. Цей попит створює чудові можливості для підприємницьких інвестицій, особливо коли ви розглядаєте можливість купити діючий бізнес від компанії JET.

  • JET.UA TEAM
  • 29 Серпня, 2023

Електросамокати можуть замінити 20% автомобільних поїздок

Згідно з новим дослідженням Університету Карнегі-Меллона в США, електросамокати можуть замінити 1/5 коротких поїздок на автомобілі.